Запитання та відповіді

Чи можу я отримати сертифікат після проходження курсу?
Це, залежить від курсу. На окремих курсах, після проходження курсу і здачі фінального тесту Ви отримаєте електронний сертифікат із зазначенням Ваших результатів.
Скільки часу потрібно на вивчення одного курсу?
Якщо приділяти півгодини в день, то в середньому ви пройдете один курс за 1 тиждень.
Якщо у мене виникло питання, кому я можу його задати?
Напишіть, будь ласка, у чат Школи. Для цього перейдіть на головну сторінку натисніть синю кнопку для переписки, у правому нижньому кутку та відкрийте онлайн-чат для переписки та поставите своє запитання.
Я пройшов курс. Що мені робити далі?
Ви можете залишити відгук. А також зв'язатися з фахівцем Школи Біблії для спілкування і отримання відповідей на виниклі питання по ходу вивчення.
Для чого потрібна реєстрація?
При реєстрації на Школі Біблії для користувача створюється його обліковий запис у я кому зберігається прогрес проходження його курсів.
Де можна залишити запитання для програми "Складних текстів немає"?
Поставити своє питання по конкретному біблійному тексту Ви можете на головній сторінці Школи у блоці "Є запитання по Біблії?", натиснувши кнопку поставити запитання.
Чи можу я замовити друковані курси?
Так. Для цього, будь ласка, напишіть на bible@hope.ua, або зателефонуйте за телефоном 0 800 30 20 20 (безкоштовно по Україні).
Які є друковані курси?
У наявності є курси для всіх: дітей, молоді та дорослих. Ми раді запропонувати курси по біблійної і сімейної тематики, а також щодо поліпшення і збереження здоров'я.