UK

  Запитання та відповіді

  Чи можу я отримати сертифікат після проходження курсу?
  Це, залежить від курсу. На окремих курсах, після проходження курсу і здачі фінального тесту Ви отримаєте електронний сертифікат із зазначенням Ваших результатів.
  Скільки часу потрібно на вивчення одного курсу?
  Якщо приділяти півгодини в день, то в середньому ви пройдете один курс за 1 тиждень.
  Якщо у мене виникло питання, кому я можу його задати?
  Напишіть, будь ласка, у чат Школи. Для цього перейдіть на головну сторінку натисніть синю кнопку для переписки, у правому нижньому кутку та відкрийте онлайн-чат для переписки та поставите своє запитання.
  Я пройшов курс. Що мені робити далі?
  Ви можете залишити відгук. А також зв'язатися з фахівцем Школи Біблії для спілкування і отримання відповідей на виниклі питання по ходу вивчення.
  Для чого потрібна реєстрація?
  При реєстрації на Школі Біблії для користувача створюється його обліковий запис у я кому зберігається прогрес проходження його курсів.
  Де можна залишити запитання для програми "Складних текстів немає"?
  Поставити своє питання по конкретному біблійному тексту Ви можете на головній сторінці Школи у блоці "Є запитання по Біблії?", натиснувши кнопку поставити запитання.
  Чи можу я замовити друковані курси?
  Так. Для цього, будь ласка, напишіть на bible@hope.ua, або зателефонуйте за телефоном 0 800 30 20 20 (безкоштовно по Україні).
  Які є друковані курси?
  У наявності є курси для всіх: дітей, молоді та дорослих. Ми раді запропонувати курси по біблійної і сімейної тематики, а також щодо поліпшення і збереження здоров'я.