Чи можна довіряти Біблії? Відповіді на 7 популярних запитань

7 модулів
35 хвилин
Програма курсу
Урок 1
Чи заслуговує довіри Біблія?
5 хвилин
Розпочати урок
Урок 2
Яка велика тема представлена в Біблії?
5 хвилин
Розпочати урок
Урок 3
Як мені вивчати Біблію?
5 хвилин
Розпочати урок
Урок 4
Хіба Біблія не повна суперечностей?
5 хвилин
Розпочати урок
Урок 5
Якщо Біблію так багато разів перекладено, невже вона досі надійна?
5 хвилин
Розпочати урок
Урок 6
Що Біблія говорить про Бога?
5 хвилин
Розпочати урок
Урок 7
Чому Біблія така важлива?
5 хвилин
Розпочати урок

Хочеш опрацювати навчальний матеріал ще ефективніше?

Обирай проходження курсу з ментором! Навчаючись з ментором ти отримуєш унікальну можливість отримувати зворотній зв‘язок, підтримку, відповіді на запитання від одного з наших експертів, які завжди на зв‘язку. Щоб активувати цю можливість обирай зручний месенджер та напиши перше повідомлення своєму ментору.
Підключіть месенджер, щоб поставити запитання

Студенти які вже пройшли говорять...

Анна

Любов до Бога є фундаментальною для розуміння Біблії. Але Богові доводилося працювати з різними типами людей у різні періоди історії та в різних культурах, коли Він відкривав Себе людству. Не розуміючи цього та того, як наша власна історія та культура впливають на наше сприйняття, ми можемо мати деякі помилкові уявлення про Бога та його характер.

Володимир

Щиро дякую за такий гарний курс, я хочу приєднатися до вас наступного разу. З Богом!

Олексій

Дякую за такий короткий курс, що засвідчує достовірність Біблії. Тепер я розумію, що повинен слідувати і чути слова Бога як абсолютну істину!

Ріта

Цей курс був для мене дуже корисним, оскільки він прояснив і розширив мої знання та розуміння Біблії. Подача матеріалу була ідеальною, немає на що скаржитись. Дуже сподобався курс на цій платформі. Дякую!

Артем

Корисний курс, я зрозумів наскільки важлива Біблія в житті християнина. Чим більше ми вивчаємо її, тим ближче ми пізнаємо Бога і живемо життям, приємним в його очах. Життя, повне миру та радості. Будь ласка, допоможіть мені жити в мирі та радості!

Саша

Дякую, що дали мені можливість бути частиною біблійного курсу, чесно кажучи, це такий цікавий курс. Цей тип курсу корисний для мене, оскільки він дає мені більше знань про слово Боже, яке написано в Біблії в кожному вірші, і нагадує мені, яка мета життя людини, яка живе в цьому світі. Мені потрібно знати більше або вивчати слово Боже, написане в Біблії, тому що я хочу покращити свої знання, щоб краще зрозуміти послання яке прийшло від нашого Бога-Отця. Спасибі

Почати курс