Чому в житті є страждання та біль? ТОП 7 відповідей з Біблії

Біблія каже, що Бог створив усе досконалим, і Його наміром було, щоб усе залишалося досконалим. Зло ніколи не було частиною божественного плану. Тоді чому тут біль, зрада, смерть, хвороби й страх?

Програма курсу
Урок 1
Бог створив зло?
7 хвилин
Розпочати урок
Урок 2
Чи існує диявол?
5 хвилин
Розпочати урок
Урок 3
Чому Бог допускає страждання і смерть?
5 хвилин
Розпочати урок
Урок 4
Чи закінчиться зло колись?
5 хвилин
Розпочати урок
Урок 5
Чи потрібне зло для існування добра?
5 хвилин
Розпочати урок
Урок 6
Чи є зло в кожному з нас і чи ми можемо звільнитися від нього?
5 хвилин
Розпочати урок
Урок 7
Що такого поганого в окультизмі?
5 хвилин
Розпочати урок

Хочете опрацювати навчальний матеріал ще ефективніше?

Обирайте проходження курсу з ментором! Навчаючись з ментором ви отримуєте унікальну можливість отримувати зворотний зв'язок, підтримку, відповіді на запитання від одного з наших експертів, які завжди на зв‘язку. Щоб активувати цю можливість обирайте зручний месенджер та напиши перше повідомлення своєму ментору.
Привіт, Friend!
У тебе є запитання? Відправ мені повідомлення через будь-який із месенджерів.

Студенти які вже пройшли говорять...

Борис

Зміст зрозумілий і простий для розуміння. Це дало мені розуміння тих сфер, де я не розумів особливо про Божий план щодо нас, що, хоча ми можемо зіткнутися з труднощами, Його план для нас полягає в тому, щоб бачити нас радісними та процвітаючими.

Лідія

Курс корисний, оскільки він просвітлює моє знання про Божу любов і план для нашого добробуту. Презентація та процес навчання дуже хороші. Дякую.

Олег

Курс дуже корисний, оскільки він веде нас, християн, до вищого ступеня вивчення євангелії, і я задоволений процесом навчання, і я хотів вивчати Біблію, щоб дізнатися більше

Ігор

Я із задоволенням читав і відповідав на запитання, які ви ставили після кожного читання. Ви публікуєте цікаві запитання, і іноді я перечитую ваше запитання, щоб дійсно отримати відповідь. Дякую, що приділили свій час такому курсу. Я багато чому навчився з цього. Нехай Бог благословить вас більше. Це блискуче. Дуже дякую.

Оля

Курс був дуже інформативним і надихаючим. Теж корисним. Він представляв факти, використовуючи вірші з Біблії.

Марія

Так, курс дуже корисний для мене, він дає нам уявлення про те, що таке зло, презентація була дуже хорошою, було дуже ясно, що зло є всюди, що ми повинні знати, як диявол руйнує життя людей. Щиро дякую, що поділилися цим курсом, щоб я могла дізнатися більше про те, чому Бог допускає страждання добрих людей.

Андрій

Це корисно для мене, тому що для цієї теми дуже ясно, що віра в Бога могутніша за будь-які інші надприродні сили. Так, я дуже задоволений навіть презентацією.

Сергій

Я дізнався, що через сатану гріх увійшов у світ. Диявол продовжує обманювати народи, і багато хто відвернувся від Бога. Матеріал короткий і актуальний. Мені дуже подобається використовувати цю платформу для вивчення Біблії.