Чому в житті є страждання та біль? ТОП 7 відповідей з Біблії

Біблія каже, що Бог створив усе досконалим, і Його наміром було, щоб усе залишалося досконалим. Зло ніколи не було частиною божественного плану. Тоді чому тут біль, зрада, смерть, хвороби й страх?

7 модулів
37 хвилин
Програма курсу
Урок 1
Бог створив зло?
7 хвилин
Розпочати урок
Урок 2
Чи існує диявол?
5 хвилин
Розпочати урок
Урок 3
Чому Бог допускає страждання і смерть?
5 хвилин
Розпочати урок
Урок 4
Чи закінчиться зло колись?
5 хвилин
Розпочати урок
Урок 5
Чи потрібне зло для існування добра?
5 хвилин
Розпочати урок
Урок 6
Чи є зло в кожному з нас і чи ми можемо звільнитися від нього?
5 хвилин
Розпочати урок
Урок 7
Що такого поганого в окультизмі?
5 хвилин
Розпочати урок

Хочете опрацювати навчальний матеріал ще ефективніше?

Обирайте проходження курсу з ментором! Навчаючись з ментором ви отримуєте унікальну можливість отримувати зворотний зв'язок, підтримку, відповіді на запитання від одного з наших експертів, які завжди на зв‘язку. Щоб активувати цю можливість обирайте зручний месенджер та напиши перше повідомлення своєму ментору.
Підключіть месенджер, щоб поставити запитання

Студенти які вже пройшли говорять...

Борис

Зміст зрозумілий і простий для розуміння. Це дало мені розуміння тих сфер, де я не розумів особливо про Божий план щодо нас, що, хоча ми можемо зіткнутися з труднощами, Його план для нас полягає в тому, щоб бачити нас радісними та процвітаючими.

Лідія

Курс корисний, оскільки він просвітлює моє знання про Божу любов і план для нашого добробуту. Презентація та процес навчання дуже хороші. Дякую.

Олег

Курс дуже корисний, оскільки він веде нас, християн, до вищого ступеня вивчення євангелії, і я задоволений процесом навчання, і я хотів вивчати Біблію, щоб дізнатися більше

Ігор

Я із задоволенням читав і відповідав на запитання, які ви ставили після кожного читання. Ви публікуєте цікаві запитання, і іноді я перечитую ваше запитання, щоб дійсно отримати відповідь. Дякую, що приділили свій час такому курсу. Я багато чому навчився з цього. Нехай Бог благословить вас більше. Це блискуче. Дуже дякую.

Оля

Курс був дуже інформативним і надихаючим. Теж корисним. Він представляв факти, використовуючи вірші з Біблії.

Марія

Так, курс дуже корисний для мене, він дає нам уявлення про те, що таке зло, презентація була дуже хорошою, було дуже ясно, що зло є всюди, що ми повинні знати, як диявол руйнує життя людей. Щиро дякую, що поділилися цим курсом, щоб я могла дізнатися більше про те, чому Бог допускає страждання добрих людей.

Андрій

Це корисно для мене, тому що для цієї теми дуже ясно, що віра в Бога могутніша за будь-які інші надприродні сили. Так, я дуже задоволений навіть презентацією.

Сергій

Я дізнався, що через сатану гріх увійшов у світ. Диявол продовжує обманювати народи, і багато хто відвернувся від Бога. Матеріал короткий і актуальний. Мені дуже подобається використовувати цю платформу для вивчення Біблії.

Почати курс зараз